Indeling 3e periode

1. Maandag

Maandag 5
TrainerJoeke & Jan-Pieter
Speelsterkte5
Tijd17:30 - 18:45
BaanBaan 7 t/m 10
SpelersNicola Quaedvlieg
Robert Streibel
Martine de Boer
Dieuwke van Iwaarden
Volker, Sébastien
Thomas Janssens
Brouwer, Wigger
Sander van Dam
Tonkelaar, Jasper
Shengyang Tan
Ids Hannema
Ruth van der Walle
Jasper Visser
Jasper Kruit
Maandag 6
TrainerRenée
Speelsterkte6
Tijd20:30 - 22:00
BaanBaan 1 t/m 4
SpelersMosterman, Ivo
Maarten Hamers
Tom de Waard
Sanne Rodenburg
Feikje Zijlstra
Bootsma, Jelmer Jan
Teun Ubels
Chantal van Leijsen
Niek Schipper
Nick van Dam
Jordi van Maanen
Boven, Harro
Laura Nijboer
Meinders, Wouter
Mosterman, Stef
Bo-Lynn Hartman
Schuitema, Dorianne
Weck, Frank van der
Daniel Meijering
Maandag 7
TrainerJoeke & Jan-Pieter
Speelsterkte7
Tijd18:45 - 20:00
BaanBaan 7 t/m 10
SpelersJitske Langeland
Hanna Komdeur
Amber Tiemens
Lieke Jorna
Maartje Pfauder
M.I. van Woerden
Wessels, Welmoed
Veldman, Rick
Versluijs, Tom
Jager, Jelmer
Joost Slot
David Elzinga
Yoakim Zwart
Velde, Robert van der
Tomás Cunha
Brigit Beukeveld
Freark Okkema
Tiemens, Devin
Schaik, Rob van
Doornbos, Pieter
Kok, Reimer
Bram Natter
Maandag 8
TrainerRenée & Edwin
Speelsterkte8
Tijd17:00 - 18:00
BaanBaan 1 t/m 4
SpelersVerbecke, Maarten
Joppe Vodegel
Kirsten Visscher
Bertus Mulderije
Milan Mulder
Alex Roelenga
Paul Veldhuyzen
Dana van den Brand
Ruikes, Daniëlle
Nathalie Semplonius
Joren Tijmensen
Jasper Mijnheer
Konstantin Glutting
Rosan Veenstra
Frank Sewnandan
Esther Tigchelaar
Iris Budie
Marc Fleurke
Denise Oenema
Lydia van Os
Anne-Fleur Verhaar
Jan Christiaan Zwier
Maandag 9
TrainerRenée & Edwin
Speelsterkte9
Tijd18:00 - 19:00
BaanBaan 1 t/m 4
SpelersAlexandra Moedt
Iris de Jonge
Anouk Tjassing
Anouk de Jong
Lieke Hunneman
Naomi Kloosterman
Gemma Bröring
wytske miedema
daymond mesele
Jamielee Tjoonk
Huala Huala Wu
Laurie Heerink
Chantal Engels
Luuk Rozeboom
Anne Veldink
Hannah van Loon
Romy Lotte Spaan
Marieke Van Dijk
Anton Borgstijn
Judith Meijer
Celine Klatter
Suzan Gonera
Suzan Gonera

2. Dinsdag

Dinsdag 5
TrainerTim & Jelmer
Speelsterkte5
Tijd19:30 - 21:00
BaanBaan 1 t/m 4
SpelersShengyang Tan
Petra Buursma
Jasper Kruit
Carsten Hölscher
Laan, Victor
Felix Kloever
Florian Middag
Anne Jan Osinga
Wiltvank, Gijs
Robin Riegraf
Tijmen Kremer
Zessen, Jos van
Steven Vermeer
Seelen, Daan
Nicola Quaedvlieg
Ennema, Teun
Emmelkamp, Kirsten
Vast, Martijn
Slot, Wilbert
Sleen, Sebastian van
Ritsma, Maarten
Brouwer, Wigger
Dinsdag 6
TrainerJelmer
Speelsterkte6
Tijd15:15 - 16:30
BaanBaan 1 t/m 4
SpelersBente Koster
Chris Gunnink
Jordi van Maanen
Bram van der Hoff
Boven, Harro
Maartje Grootes
Dinsdag 7
TrainerJoeke
Speelsterkte7
Tijd16:30 - 18:00
BaanBaan 1 t/m 4
SpelersNanne Kok
Eva Brouwer
Sanne Brouwer
Wytske Veldmans
Lotte de Vries
Demy Eggen
Michel Smit
Leon Kaptein
Kieboom, Evi van den
Mischa de Bock
Bas Huetink
Lucas Beernink
Pim van der Sluis
Ruurd Wijnia
Sander Geres
Sarah Goetsch
Kok, Reimer
Maartje Pfauder
Jitske Langeland
Ramon Bosker
Caitlin de Boer
Stiensma, Redmer
Dinsdagavond 8
TrainerTim & Jelmer
Speelsterkte8
Tijd18:00 - 19:30
BaanBaan 1 t/m 4
SpelersLanting, Geert
Susan van Geel
Eva Maquelin
Silke Wenselaar
Maquelin, Suzanne
Jelte van Dokkum
Josse Niezing
Bas Wieringa
Jorrit Reede
Marco Löwik
Anna Jacobi
Dion van Vilsteren
Floor Aanstoot
Gort, Iris
Lisanne Van der Wal
Irene Van der Logt
Jeroen Lorius
Joep Tieleman
Luuk Greiner
Vliet, Jasper van
Lisa Venema
Perry de Kruif
Dinsdagmiddag 8
TrainerJelmer
Speelsterkte8
Tijd14:00 - 15:15
BaanBaan 1 t/m 4
SpelersLoohuis, Inge
Josine Horzelenberg
Yvonne Alards
Marlene Pastoor

3. Woensdag

Woensdag 4
TrainerTom & Monika
Speelsterkte4
Tijd20:30 - 21:45
BaanBaan 1 t/m 4
SpelersRonald Gadellaa
Seelen, Daan
Jong, Krista de
Celine Oosten
Sleen, Sebastian van
Tonkelaar, Jasper
Ritsma, Maarten
Emmelkamp, Kirsten
Duursema, Edwin
Dijk, Ariëlla van
Putten, Sandra van
Ganzeboom, Lianne
Vast, Martijn
Mulder, Sigrid
Balk, Jeroen
Keizer, Tim
Gremmen, Mariola
Groot, Stefan de
Ennema, Teun
Visser, Jelmer de
Fleurke, Esther
Kuik, Kristy
Woensdag 6
TrainerTom & Monika
Speelsterkte6
Tijd21:45 - 23:00
BaanBaan 1 t/m 4
SpelersBram van der Hoff
Ruth van der Walle
Weck, Frank van der
Bijl, Marjanne van der
Vermei, Daan
Max Wenniger
Kuijk, Willemien
Rogier Emmelkamp
Esmee Hogervorst
Justin Bakker
Jansen, Lonneke
Steven Peper
Sander van Dam
Steven Vermeer
Zessen, Jos van
Bo-Lynn Hartman
Thomas Janssens
Meinders, Wouter
Maartje Pfauder
Woensdag 7
TrainerKeith & Jasper
Speelsterkte7
Tijd19:00 - 20:00
BaanBaan 7 t/m 10
SpelersRozemarijn Gierkink
Harwin Dijkstra
Rindert Miedema
Adriane Schultz
Lieke Koldijk
Weber, Till-Niklas
Overweg, Lars
Arne Dam
Stiensma, Redmer
Oosterhuis, Fokelien
Marlieke Zaal
Anne Sophie Haanen
Jeroen Groen
Ramon Bosker
Jorick Ensing
Annelotte Pool
Paul Kruithof
Yoakim Zwart
Brigit Beukeveld
Versluijs, Tom
Joost Slot
Daniel Meijering
Woensdag 7/8
TrainerEvert-Jan
Speelsterkte7/8
Tijd15:00 - 16:00
BaanBaan 7 t/m 10
SpelersFleur van Ruller
Samm Pecht
Carleen van Hengel
Eline Kuipers
Schaik, Rob van
Blommestein, Aniek
Terpstra, Carlijn
Marleen Sissing
Woensdag 8
TrainerJoeke
Speelsterkte8
Tijd17:45 - 19:00
BaanBaan 1 t/m 4
SpelersCaitlin de Boer
Vliet, Jasper van
Iris Wielens
Ulrike van Ark
Yara Klaver
Nynke van der Molen
Jeanine Drent
Julien van der Meulen
Lisa Venema
Daan Boerée
Fleur Valk
Annemiek Hijlkema
Samantha Reijnders
Stella Visser
Mirjam Boers
Jim Mossing Holsteyn
Nathan van Dam
Rosanna Snijder
Werkman, Annelies
Perry de Kruif
Monique Alberts
Foekje van Schoot
Woensdag 9
TrainerJoeke & Tom
Speelsterkte9
Tijd16:30 - 17:45
BaanBaan 1 t/m 4
SpelersLianne Sijbring
Danii Wiering
Angelique Gillis
Rebekka Groeneveld
Amber Kip
Marinke Masselink
Celine Klatter
Wim Boeree
Anke van de Gevel
Poyee Tam
Kaway Tam
Lisette Kunst
Judith Meijer
Anton Borgstijn
Esmee Kaptein
Suzan Gonera
daymond mesele
Suzan Gonera
Woensdag Selectie
TrainerJoeke
Speelsterkteselectie
Tijd19:00 - 20:30
BaanBaan 1 t/m 4
SpelersChristiaan Offringa
Willie Nijborg
Erik-Jan de Heide
Steffen Bruns
Hoelen, Joris
Bijl, Tom van der
Krol, Jasper
Elja Vegter
Monika Kavace
Meijer, Henny
Veenboer, Jan-Pieter
Finn Hoellen
Job Geerling
Kolman, Nikki
Sander Jans
Ritsma, Joost
Lootsma, Werner
Gabriela van Ooststroom
Stokkel, Laura
Wezeman, Robert
Löwik, Claudia
Paul van den Tempel

4. Donderdag

Donderdag 5
TrainerKeith
Speelsterkte5
Tijd16:00 - 17:00
BaanBaan 7 t/m 10
SpelersSlot, Wilbert
Felix Kloever
Celine Oosten
Jasper Kruit
Sam Veldmeijer
Shengyang Tan
Robert Streibel
Donderdag 6
TrainerRenée
Speelsterkte6
Tijd15:00 - 16:00
BaanBaan 7 t/m 10
SpelersLieke Van de straat
Julia Kroezen
Harwin Dijkstra
Donderdag 7
TrainerRenée
Speelsterkte7
Tijd14:00 - 15:00
BaanBaan 7 t/m 10
SpelersPam Hoffman
Soledad van der Avoird
Tatyana Karasarkisian dos Santos
Doornbos, Pieter
Leon Kaptein
Kieboom, Evi van den
Sarah Goetsch
Marlene Pastoor
Velde, Robert van der
Lieke Koldijk
Freark Okkema
Donderdag 8
TrainerKeith
Speelsterkte8
Tijd17:00 - 18:00
BaanBaan 7 t/m 10
SpelersErik van Berkel
Vinken, Max
Thanassi Hatseras
Marion Hof
Svenja Nolte
Pia Hartung Asmarats
Sharon Wennink
Mark Van der Zwaag
Gert-Jan de Jong
Lars Derksen
Daniël van Buuren
Alex de Jonge
Thomas Van de Ven
Bastiaan Bruijn
Iris Budie
Milan Mulder
Bertus Mulderije
Daan Boerée
Nathan van Dam
Jasper Veening

5. Vrijdag

Vrijdag 4
TrainerKeith
Speelsterkte4
Tijd15:45 - 16:45
BaanBaan 1 t/m 4
SpelersMatheus Bruni Sousa
Jasper Visser
Ids Hannema
Kuik, Kristy
Dijk, Ariëlla van
Putten, Sandra van
Ganzeboom, Lianne
Mulder, Sigrid
Groot, Stefan de
Robin Riegraf
Vrijdag 7
TrainerKeith
Speelsterkte7
Tijd14:30 - 15:45
BaanBaan 1 t/m 4
SpelersSipma, Wouter
Maud Roca Longares
Blommestein, Aniek
Anouk Auener
Jorrit Sijtsma
Holwerda, Lisanne
Luuk Wester
Rozemarijn Gierkink
Lucas Beernink
Chris Gunnink
Veldman, Rick
Pim van der Sluis
Lieke Jorna
Jeroen Groen
Vrijdag Selectie
TrainerKeith
Speelsterkteselectie
Tijd16:45 - 18:00
BaanBaan 1 t/m 4
SpelersLöwik, Claudia
Wezeman, Robert
Bijl, Tom van der
Elja Vegter
Keizer, Tim
Lootsma, Werner
Erik-Jan de Heide
Hoelen, Joris
Krol, Jasper
Finn Hoellen
Balk, Jeroen
Monika Kavace
Steffen Bruns
Paul van den Tempel

Reservelijst

NaamSpeelsterkte