Veiling

Een lustrum zonder veiling is als schier zonder busschauffers, onmogelijk! Daarom heeft op woensdag 15 mei na de toss de Lustrum veiling plaatsgevonden! Hiervoor hebben verschillende commissies en andere Veracketeers items aangedragen om te veilen. Hartstikke bedankt hiervoor en heel veel plezier met de high tea, dubbel clinic, jacuzzi arrangementen en nog veel meer!

De helft van de opbrengsten van de veiling en de sponsorloop werd gedoneerd aan het goede doel Jeugdfonds Sport en Cultuur.
Het fonds heeft een prachtig bedrag van 1519,19 euro in ontvangst mogen nemen.  Dit is een goed doel die ervoor zorgt dat jonge kinderen, wiens families niet genoeg geld hebben, de mogelijkheden geeft om toch lid te worden bij een sportvereniging of aan dans, muziek, theater of iets anders creatiefs te doen. De andere helft van het opgehaalde bedrag draagt bij aan een nog mooier lustrumjaar.